Szanowni Czytelnicy,

Kwartalnik "Asysta Dentystyczna" powstał w 2010 roku, z zamiarem propagowania nowoczesnego modelu gabinetu stomatologicznego, w którym, zgodnie ze światowymi trendami, lekarze stomatolodzy coraz częściej podejmują pracę zespołową. Praca na cztery, a często i na sześć rąk staje się standardem. To tendencja warta wspierania. Wykwalifikowany i zgrany zespół to gwarancja zadowolenia pacjenta i wysokiej jakości usług.

W każdym numerze „Asysty Dentystycznej” znajdą Państwo artykuły z zakresu pracy z pacjentem, opisy zabiegów higienizacyjnych „krok po kroku” z dużą liczbą zdjęć, a także informacje z zakresu zmian prawnych, higieny w gabinecie, pierwszej pomocy, komunikacji z pacjentem oraz wiadomości ze środowiska. Pragniemy też zaprosić na organizowane przez redakcję „Asysty Dentystycznej” konferencje i szkolenia, na których można pogłębić swoją wiedzę na temat higienizacji, sterylizacji, komunikacji i pracy z pacjentem – w tym obcojęzycznym.

Zachęcamy do prenumeraty „Asysty Dentystycznej”, która gwarantuje stały dostęp do praktycznej wiedzy, a także na portal www.asystadentystyczna.pl – nowoczesną platformę wymiany myśli i informacji dla wszystkich asystentek, higienistek i recepcjonistek stomatologicznych.


Życzymy miłej lektury!

Redakcja "Asysty Dentystycznej"