Targi CEDE zbliżają się wielkimi krokami. Już od 22 do 24 września w EXPO Łódź odbędzie się 30. edycja Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych.

Podczas CEDE odbędzie się również sesja dla asystentek i higienistek stomatologicznych. Wśród poruszonych tematów znajdują się:

  • Hydroksyapatyt – właściwości, możliwości zastosowania w profilaktyce stomatologicznej (Profimed);
  • Czy profilaktyka stomatologiczna może być eko? (Profimed);
  • Instruktaż higieny jamy ustnej osoby w podeszły wieku (Profimed);
  • Bliss-ko pacjenta periodontologicznego (Acteon);
  • Kiedy potrzebujesz chlorheksydyny na najwyższym poziomie – Curasept CHX ADS skuteczna innowacyjność bez przebarwień! (Indent);
  • Soft Touch Strategy (STS) ZDROWIE ZACZYNA SIĘ W JAMIE USTNEJ – efektywne rozwiązania w prawidłowej higienie. Mechaniczna i chemiczna kontrola biofilmu (Indent).

Pobierz BEZPŁATNĄ wejściówkę na CEDE 2022 TUTAJ.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij