Zapraszamy na stoisko ELAMED (B1.13) podczas Warsaw Dental Medica Show w Nadarzynie. Do soboty (10 września) będziecie mogli nabyć nasze produkty w cenach targowych.

Wśród nowości prezentujemy m.in. Zasady racjonalnej mechaniki w codziennej praktyce ortodontycznej. Ilustrowany przewodnik po biomechanice Thomasa F. Mulligana. Zachęcamy również do nabycia pakietu specjalnego: kup prenumeratę „TPS”/”Ortodoncji w Praktyce” + dostęp do portalu dentalmaster.pl, a Kompendium lekarza dentysty otrzymasz za 1 zł! Będzie można również zapoznać się ze szczegółami listopadowej konferencji Dysfunkcje czaszkowo-żuchwowe w wyjątkowej odsłonie.

Jak zawsze zachęcamy do przedłużenia lub nabycia naszych prenumerat oraz uzupełnienia biblioteczek domowych o pozycje książkowe z naszej serii wydawniczej.

Do zobaczenia na Warsaw Dental Medica Show w Nadarzynie!

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij