Targi KRAKDENT to międzynarodowa wystawa produktów i usług z zakresu stomatologii połączona z programem naukowym KRAKDENT-edu skierowanym do stomatologów, techników dentystycznych oraz higienistek i asystentek.

Podczas wydarzenia zwiedzający mają możliwość spotkać się z ekspertami branży z Polski i zagranicy, wziąć udział w panelach dyskusyjnych oraz zobaczyć prezentacje firm. W ramach targów organizowana jest także m.in. akcja charytatywna DENTOPOMOC.

W ramach Targów Uczestnicy mogą wziąć udział w:
  • wystawie: ponad 260 stoisk; NOWOŚCI targowe; atrakcje na schroniskach;
  • szkolenia i wykłady firm w salach seminaryjnych (niemal 200 godzin);
  • Dental Spagetti: Kongres Stomatologiczny i sesje przedkongresowe;
  • KRAKDENTedu: kursy dla lekarzy dentystów, asystentek i higienistek stomatologicznych oraz techników dentystycznych.

Weź BEZPŁATNIE udział w targach. Zarejestruj się TUTAJ, a w miejscu „Nazwa wystawcy, od którego otrzymali Państwo zaproszenie na targi” wpisz ELAMED.

Do zobaczenia na Targach!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij