Blisko 100 wystawców zaprezentuje ofertę podczas 29. edycji targów CEDE, które rozpoczną się 7 października w Łodzi. W Atlas Arenie nie zabraknie światowych marek, sprzętowych nowości, promocji i wielu okazji do zdobycia lub uzupełnienia wiedzy.

Aby zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów wystarczy odwiedzić www.cede.pl i pobrać bezpłatną kartę wstępu. Można to zrobić również na miejscu, ale rejestracja online pozwoli uniknąć stania w kolejce. Wejściówka uprawnia do swobodnego poruszania się po hali targowej (czwartek i piątek godz. 10-18, sobota godz. 10-16) oraz uczestnictwa w części projektów edukacyjnych.

Udział w CEDE potwierdzili uznani producenci m.in.: Planmeca, GC, Align Technology, Acteon, Cerkamed, Poldent, Makromed i Melag oraz krajowi dystrybutorzy, w tym: MEDITRANS, DentalHolding, Optident, Natrodent czy Hol-Dental Depot. W sumie wystawcy zgłosili do katalogu targów blisko 130 marek (np. Dentsply Sirona, Vatech, A-dec) wielu z nich zapowiada nowości i promocje, co można sprawdzić na stronie internetowej wydarzenia. Od czerwca organizatorzy CEDE wraz z wystawcami, w ramach akcji ŁAP RABAT rozdali blisko 300 voucherów uprawniających do zniżek na stoiskach.

Głównym punktem programu edukacyjnego CEDE będą panele dyskusyjne i warsztaty przygotowane przez lek. dent. Grzegorza Witkowskiego oraz ekspertów współpracujących z Dental Masters Group. W Atlas Arenie nie zabraknie szkoleń wystawców oraz sesji dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Na zniżki mogą liczyć studenci i uczniowie. Będzie również debata poświęcona radzeniu sobie z zawodowymi i osobistymi skutkami pandemii COVID-19 (wstęp wolny). Na szkolenia można zapisywać się online i na miejscu.

W ramach łódzkiej integracji organizatorzy zaplanowali uroczysty bankiet w Pałacu Poznańskiego (brak biletów) oraz wieczór w klubie muzycznym „Łódź Kaliska” (8 października, w programie m.in. stand up Rafała Paczesia oraz 30. urodziny firmy MEDITRANS – Partnera wydarzenia).

CEDE 2021 odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej.

Patronatem Prasowym wydarzenie objęli: Elamed Media Group, infoDENT24.pl, Nowy Gabinet Stomatologiczny, INFODENT, Dental Tribune Polska, Digital IQ, Prevention, Med Tour Press, PZWL, MedTube, Forum Stomatologii Praktycznej oraz medinwestycje.pl.

CEDE wraca do korzeni po 13 latach przerwy. Ostatnie targi w tradycyjnej formule odbyły się w 2019 roku w Poznaniu, 12 miesięcy później organizatorzy zaprezentowali wirtualną edycję. CEDE to najstarsza polska wystawa stomatologiczna, pierwsza edycja odbyła się w 1991 roku. Od początku organizatorem jest firma Exactus sp. jawna.

Uwaga. Wejście na teren wystawy CEDE 2021 będzie możliwe na podstawie Bezpłatnej Karty Wstępu (do pobrania na www.cede.pl) oraz za okazaniem kodu UCC (Unijny Certyfikat Covid). Oznacza to, że na terenie wystawy będą mogły przebywać osoby: w pełni zaszczepione, posiadające status „ozdrowieńca”  lub posiadające aktualny, negatywny wynik testu na COVID. Na miejscu będzie można zrobić test (odpłatnie), ważny 48h. Można przyjechać z testem wykonanym w innym punkcie. Na gości CEDE czeka komfortowy i przestronny parking tuż obok Atlas Areny.

Zapraszamy do udziału w targach i odwiedzenia stoiska dentalmaster.pl – stoisko numer E10.1, czekamy na Państwa z wyjątkowymi promocjami! Zapraszamy także do bezpłatnej rejestracji na dentalmaster.pl oraz do subskrypcji newslettera – to wtorkowa dawka wiedzy w pigułce!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij