Dobra wiadomość dla osób planujących udział w IDS 2021: nowe rozporządzenie o ochronie przed koronawirusem dla Nadrenii Północnej-Westfalii łagodzi wiele ograniczeń dla wystawców i odwiedzających.

Mamy dobrą wiadomość dla osób chcących uczestniczyć w targach IDS. Od 15 września 2021r. obowiązuje nowe rozporządzenie o ochronie przed koronawirusem w Nadrenii Północnej-Westfalii, które znacznie „luzuje” obowiązujące wcześniej przepisy. W poniższym biuletynie zostały podsumowane najważniejsze zmiany.

Złagodzone obostrzenia dla zwiedzających!

Poniżej w skrócie zostały podsumowane najważniejsze zmiany:

  • Złagodzono ograniczenie liczby osób odwiedzających targi. Należy jednak pamiętać, o zachowaniu minimalnej odległości.
  • Nie jest już wymagane „śledzenie kontaktów” na stoiskach targowych i w punktach gastronomicznych oraz aplikacja eGuard.
  • Wymóg dotyczący maski został zniesiony w wyznaczonych miejscach siedzących i stojących.
  • Można ponownie oferować catering dla odwiedzających na stoiskach.
  • Zniesiono wymóg minimalnej odległości w przypadku wyznaczoinych miejsc siedzących i stojących oraz podczas rozmów.

Kup bilet już teraz!

1. Dane dostępu: Zarejestruj się w sklepie i utwórz konto Koelnmesse. Te dane są istotne również w przypadku dostępu do aplikacji targowej i cyfrowej platformy eventowej IDSconnect.

2. Bilety: Możesz kupić bilet lub wykorzystać kod kuponu w sklepie z biletami.

3. Aplikacja IDS: Wszystkie bilety będą wyłącznie cyfrowe. Dlatego pobierz bezpłatną aplikację IDS i zarejestruj się za pomocą danych z konta Koelnmesse w sklepie z biletami. Twój bilet jest automatycznie zapisywany w aplikacji.

4. Dostęp do terenów targowych: Przy wejściu na IDS należy mieć również przygotowany paszport covidowy, zaświadczenie o ozdrowieniu lub negatywny wynik testu oraz dokument tożsamości.

5. Dostęp do IDSconnect: zaloguj się za pomocą swoich danych z konta Koelnmesse.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij