Warsaw Dental Medica Show zbliża się wielkimi krokami! Już w dniach 9-11 września w Ptak Warsaw Expo odbędzie się 4 edycja targów stomatologii i medycyny estetycznej.

Przypominamy, że cały czas można dokonać bezpłatnej rejestracji i pobrać wejściówkę uprawniającą do udziału w wydarzeniu. Wystarczy wypełnić formularz na stronie organizatora.

Wg informacji na stronie WDMS w targach weźmie udział ponad 60 firm, których ofertę będzie można poznać podczas wystawy. Wśród firm znajdą też Państwo stoisko naszej redakcji! Elamed Media Group wraz z czasopismem TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny oraz serwisem dentalmaster.pl będą dla Państwa dostępni podczas trzech dni wydarzenia. Już przygotowane są oferty specjalne i promocje.

Podczas targów Warsaw Dental Medica Show odbędzie się także premiera naszej nowości wydawniczej – Endodoncja w ujęciu klinicznym – jedynej w swoim rodzaju monografii, gdzie wiedzą i doświadczeniem dzielą się najwybitniejszy praktycy ze świata stomatologii.

Endodoncja w ujęciu klinicznym to kompendium wiedzy z zakresu nowoczesnej endodoncji. W sześciu rozdziałach została zebrana wiedza z zakresu aktualnych metod dianostyczno-terapeutycznych i technik stosowanych w postępowaniu endodontycznym. Na książkę składają się artykuły opublikowane w przeciągu ostatnich lat na łamach czasopism o tematyce stomatologicznej wydawanych przez Elamed Media Group. Publikacja, jako jedna z niewielu dostępnych na rynku, ma charakter poradnikowy, a nie podręcznikowy. Obok szczegółowo opisanych przypadków klinicznych popartych bogatą dokumentacją zdjęciową, technik i algorytmów postępowania leczniczego odnajdą Państwo w tym opracowaniu również informacje na temat dostępnych na rynku sprzętów i materiałów.

Oprócz premiery wydawniczej na zwiedzających czeka także potężna dawka wiedzy! W trakcie targów odbędzie się Kongres Stomatologiczny organizowany przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Cały czas można dokonać rejestracji na konferencję – zapraszamy do zapoznania się z programem naukowym.

Nie zabrakło także treści dla higienistek i asystentek stomatologicznych, które również będą mogły wziąć udział w sesjach naukowych, które zostały przygotowane specjalnie dla nich w ramach EduAsyst 2021. Już teraz można dokonać darmowej rejestracji i pobrać bezpłatny bilet!

Bogaty program naukowy prezentuje także sesja dla techników dentystycznych. Oprócz części merytorycznej przewidziano także czas na integrację! Zapraszamy do rejestracji.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij