W dniach 30 listopada-2 grudnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbył się I Kongres Młodych Dentystów. Udział wzięli w nim nie tylko lekarze dentyści, ale również higienistki stomatologiczne.

Pierwszego dnia Kongresu higienistki stomatologiczne mogły wziąć udział w specjalnym bloku poświęconym ich profesji. W pierwszej połowie dnia odbyły się wykłady. Ze swoimi prezentacjami wystąpili m.in. dr n med. Maciej Nowak, który mówił o zastosowaniu fluorku cyny w gabinecie stomatologicznym oraz hig. Joanna Tomczak, która uczyła, jak rozróżnić gingivitis i preiodontitis.

W drugiej części dnia uczestnicy Kongresu mogli wziąć udział w wybranym szkoleniu warsztatowym: „Komunikacja z pacjentem w oparciu o trudne sytuacje” prowadzonym przez mgr Annę Kaczyńską lub „Ortodoncja dla higienistek” autorstwa lek. dent. Małgorzaty Klimkowicz.

W przerwach między wykładami i warsztatami uczestnicy mogli skorzystać z oferty licznie przybyłych na Kongres wystawców.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij