14 kwietnia 2018 roku w Krakowie w interHouse Hotel odbyła się kolejna część konferencji praktyczno-teoretycznej "Profilaktyka świadomego pacjenta".

Wśród tematów poruszanych na prelekcjach podczas konferencji znalazły się m.in. Fluor nasz wróg czy przyjaciel?, Bezpieczeństwo personelu i pacjentów w gabinecie stomatologicznym - procedury higieniczno dezynfekacyjne; odkażanie rąk wg metodologii WHO czy Irygacja w protokole profilaktyki domowej. W przerwach kawowych uczestniczki mogły przejść się między stoiskami i nabyć produkty przydatne w pracy higienistki stomatologicznej.

Kolejna część konferencji odbędzie się 21 kwietnia w Toruniu w Hotelu FILMAR.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij