20 listopada 2017 roku w Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi odbyła się V edycja konferencji higieny stomatologicznej.

20 listopada 2017 roku w Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi odbyła się V Wojewódzka Konferencja Higieny Stomatologicznej pt. Profesjonalna asysta stomatologiczna filarem sukcesu gabinetu dentystycznego. Tematyka poświęcona była w całości roli asystentki w gabinecie stomatologicznym. Wśród poruszanych zagadnień znalazły się m.in. nowoczesne podejście do profesjonalnej profilaktyki w gabinecie stomatologicznym i profesjonalna asysta implantologiczna.

Uczestnicy Konferencji mogli wziąć udział zarówno w prelekcjach, jak i warsztatach tematycznych. Ta edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem - wzięło w niej udział około 150 osób z całego kraju.

Kolejna edycja Konferencji odbędzie się w 26 listopada tego roku.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij