W dniu 4 listopada w Częstochowie odbyła się VIII Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Higieny Stomatologicznej.

Jej celem było poszerzenie wiedzy i umiejętności personelu pracującego na co dzień w gabinetach stomatologicznych. Na prelekcjach poruszono m.in. temat efektywnej komunikacji z pacjentem, znaczenia zdrowej jamy ustnej dla całego organizmu oraz profilaktyki stomatologicznej u dzieci i kobiet w ciąży. Dodatkowo zorganizowano warsztaty z udzielania pierwszej pomocy oraz z profesjonalnej higienizacji jamy ustnej.
Podsumowując coroczną konferencję organizatorzy chcieli bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za obecność, wykładowcom za wystąpienia oraz sponsorom za ufundowanie nagród oraz zaprosić na kolejną konferencję Polskiego Stowarzyszenia Higieny Stomatologicznej w kwietniu 2018 roku.

tekst nadesłany przez organizatorów

(fot. archiwum redakcji)

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij