Fotorelacja z Targów Krakdent® 2017.

Po raz 25. w dniach 9-11 marca 2017 lekarze stomatolodzy, asysta i technicy dentystyczni spotkali się na targach Krakdent. Tegoroczna edycja przyciągnęła uwagę rekordowej liczby odwiedzających i zgromadziła 406 wystawców. Była to wyjątkowa edycja targów, obfitująca w nagrody i wyróżnienia z okazji 25-lecia Krakdentu oraz jubileuszu naszej redakcji.

Odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą wystawców skierowaną do wszystkich grup zawodowych związanych z branżą stomatologiczną. Dla zwiedzających udostępniono 3 hale. Jak zawsze targom towarzyszyły prelekcje prowadzone przez najlepszych specjalistów z dziedziny stomatologii. Organizatorzy przygotowali dedykowane sesje dla lekarzy dentystów, warsztaty dla techników dentystycznych i prelekcje dla asystentek stomatologicznych. Równolegle odbywały się wykłady i pokazy zorganizowane przez wystawców.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się  9 marca, organizatorzy targów przyznali Medale Najwyższej Jakości Krakdent 2017 oraz statuetki Smoka Wawelskiego dla firm oraz stowarzyszeń, które od wielu lat wspierają Krakdent. Taką nagrodą zostało uhonorowane również nasze wydawnictwo. Medale Najwyższej Jakości zostały rozdane w kilku kategoriach: sprzęt, aparatura oraz instrumentarium do techniki dentystycznej - piec do porcelany Helios Pro Pres, firma ROKO Arkadiusz Rokosa; materiały stomatologiczne i kliniczne (tu przyznano trzy nagrody) - Biopulp żel z siarczanem żelaza do amputacji przyżyciowej miazgi w zębach mlecznych i tamowania krwawienia - firma Chema Elektromet, pilniki rotacyjne Endostar E 3 Roraty system – firma Poldent oraz Rebilda Post GT złożony wkład korzeniowy wzmocniony włóknem szklanym – firma Voco GmbH. W ostatniej kategorii - materiały pomocnicze, preparaty i urządzenia profilaktyczne wygrała profesjonalna szczoteczka soniczna SEYSSO Oxygen, firma Wojciech Madej Shop Dent.

Drugiego dnia wyróżniono wystawców, których stoiska zostały uznane za najładniejsze. Pierwsze miejsce zajęła firma STERN WEBER POLSKA Krzysztof Błażejczyk, drugie JOHNSON & JOHNSON POLAND Sp. z o.o., natomiast trzecie miejsce na podium zajął DENTSPLY IH Sp. z o.o. Zwycięzcom gratulujemy!

Swój jubileusz podczas Targów obchodziło również nasze wydawnictwo, które świętowało 25-lecie istnienia w branży. Dodatkowo 20. urodziny obchodził TPS-Twój Przegląd Stomatologiczny. Jak przystało na udaną imprezę urodzinową, nie mogło zabraknąć tortu, a że że okazji do świętowania było kilka, stąd każdego dnia targów na naszym stoisku pojawiał się inny tort, który osładzał czas zwiedzającym wystawę. Trzeci dzień targów to niezmiennie Kongres Dental Spaghetti. 16. edycja konferencji cieszyła się jak zawsze dużym zainteresowaniem i zgromadziła wielu uczestników. Wśród wykładowców pojawili się eksperci z całego świata.

Targi to nie tylko wystawa produktów oraz sesje wykładowe i warsztaty. Ciekawą inicjatywą, która gości na targach już kolejny raz, jest Dentopomoc – akcja charytatywna, podczas której wystawcy przekazują wybrane produkty i gadżety na rzecz dzieci z domów dziecka oraz rodzin zastępczych z Małopolski. Z roku na rok akcja cieszy się coraz większym zainteresowaniem i pojawia się coraz więcej firm, które są skłonne pomóc. Kolejna edycja targów w Krakowie odbędzie się 8-10 marca 2018. Zapraszamy!

(fot. archiwum redakcji)

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij