Narzędzia ortodontyczne są niezastąpione w pracy ortodonty; nie tylko te podstawowe, bez których praca na aparatach stałych czy zdejmowanych byłaby niemożliwa, ale również i te pomocnicze, które znacznie ułatwiają i uszczegóławiają pracę.

Ortodoncja jest dziedziną stomatologii skoncentrowaną na korygowaniu niewłaściwych relacji zębowych. Lekarz ortodonta  musi przejść szereg szkoleń w celu nabycia umiejętności wykonywania różnych procedur leczniczych, dotyczących zarówno leczenia  aparatami ortodontycznymi zdejmowanymi oraz stałymi, jak  i przeprowadzania często skomplikowanych operacji. Procedury te wymagają użycia wielu specjalistycznych narzędzi.

Autorką artykułu jest: mgr lic. tech. dent. asyst. stom. Agnieszka Czarnota-Nastały

Pełny artykuł znajda Państwo tutaj.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij