Protetyka już od dawna gości w gabinetach stomatologicznych. Wraz z rozwijającą się wiedzą i praktyką stomatologiczną rośnie również świadomość lekarzy i pacjentów

Braki zębowe można uzupełnić nie tylko przez protezy osiadające, korony czy mosty, do których potrzebne są zęby pacjenta lub odbudowane na korzeniach zębowych wkłady koronowo-korzeniowe, ale również poprzez prace protetyczne na implantach, które po wszczepieniu w kość, czy to żuchwy, czy to szczęki, zastępują zęby pacjenta. Ponieważ pracuję w klinice, która zajmuje się uzupełnianiem braków w jamie ustnej pacjenta również przez odbudowę protetyczną na implantach, chciałabym przedstawić w niniejszym artykule kolejne etapy asystowania przy wykonaniu koron porcelanowych na implantach.

Autor: dypl. hig. stom. Sylwia Nowakowska

Przeczytaj atykuł tutaj

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij