Wiele osób marzy o pięknym i białym uśmiechu. Środków i sposobów na to jest mnóstwo. Trzeba jednak uważać, by nieświadomie nie zrobić krzywdy sobie i swoim zębom.

Niektórzy tak bardzo chcą mieć biały uśmiech, że sięgają po sodę oczyszczoną, sól lub cytrynę, i tym myją zęby, nie myśląc, że ma to negatywny wpływ na ich uzębienie. W ten sposób niszczą sobie nieświadomie szkliwo.

Niestety, jeśli chcemy uzyskać naprawdę dobry rezultat, najlepiej pójść do gabinetu stomatologicznego, w którym jako pierwszą możliwość mamy do wyboru wybielanie nakładkowe, polegające na tym, że pobiera się wycisk alginatowy łuku górnego i dolnego u pacjenta, a pracownia protetyczna przygotowuje dla niego specjalną szynę, którą zakłada się na noc.

Autor: dypl. hig. stom. Dorota Grzyśka

Przeczytaj artykuł tutaj

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij