Targi Krakdent to niekwestionowanie największe wiosenne wydarzenie na rynku stomatologicznym w Europie środkowo-wschodniej.

Jednakże tym razem impreza przerosła wszelkie oczekiwania. Swoje produkty prezentowało w tym roku aż 300 wystawców, w tym 70 zagranicznych, m.in. z Chin, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Holandii, Korei Południowej, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Włoch czy USA., a liczba odwiedzających była rekordowa – szacuje się ją na 12 tysięcy, co świadczy o stale zwiększającej się popularności oraz prestiżu targów.
Krakdent to doskonała okazja do obejrzenia, wypróbowania i nabycia sprzętów stomatologicznych, ale nieodłączną częścią jest bogaty program naukowy, obejmujący kursy i szkolenia dla techników dentystycznych, lekarzy stomatologów, asystentek i higienistek stomatologicznych. I w tym roku kursów takich nie zabrakło, a asystentki, higienistki i recepcjonistki mogły podnosić swoje kompetencje w zakresie pracy z pacjentem.
Nie zabrakło też redakcji „Asysty dentystycznej” – dla nas była to sposobność do spotkania z czytelnikami, w związku z czym bardzo dziękujemy za zainteresowanie i odwiedzenie naszego stoiska.
Organizatorzy targów podzielili się w tym roku z wystawcami i zwiedzającymi niezwykle ważną informacją: w przyszłym roku wydarzenie odbędzie się w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, w którym właśnie trwają ostatnie prace wykończeniowe. Bardzo się cieszymy, gdyż nowy obiekt pozwoli w jeszcze większym stopniu na wykorzystanie potencjału Krakdentu.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij