11 kwietnia w Częstochowie odbyła się konferencja inaugurująca powstanie Polskiego Stowarzyszenia Higieny Stomatologicznej

Celem powołania nowego stowarzyszenia jest prowadzenie działalności naukowo-szkoleniowej, promowanie higieny stomatologicznej wśród pacjentów, polepszanie relacji w zespołach stomatologicznych, a także współpraca z firmami medycznymi poprzez śledzenie i rozsądne promowanie nowych technologii i rozwiązań w stomatologii. Spotkanie inauguracyjne zgromadziło wiele asystentek i higienistek, a uroczystemu rozdaniu legitymacji członkowskich towarzyszyła sesja wykładowa, którą otworzyła prezes PSHS dr Joanna Sitko-Gap. Wśród tematów znalazły się zagadnienia m.in. z zakresu komunikacji, profilaktyki i implantologii. Inauguracji PSHS towarzyszyła także uroczystość z okazji 10-lecia Medycznego Studium Zawodowego w Częstochowie.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij