Asysta Dentystyczna wydanie nr 3/2019
Asysta Dentystyczna wydanie nr 3/2019

Drodzy Czytelnicy,
serdecznie witam Was na łamach kolejnego wydania, które dotrze do Was tuż przed końcem wakacji. Wrzesień w naszej branży zapowiada się bardzo aktywnie i będzie obfitował w wiele okazji do spotkań. Zaczynamy od targów Warsaw Dental Medica Show w Nadarzynie, gdzie serdecznie zapraszam do odwiedzenia stoiska naszej redakcji oraz udziału w bogatym programie szkoleniowym kierowanym do higienistek i asystentek. Kolejnym dużym spotkaniem będą coroczne targi CEDE w Poznaniu, gdzie odbędzie się kolejna edycja zjazdu organizowanego przez naszą koleżankę Katarzynę Ostrowską – szczegóły wydarzenia zostały zamieszczone w dziale „Z kraju i ze świata”. Nie zabraknie nas także podczas corocznych konferencji. 18 października widzimy się w Zabrzu na konferencji Szkół Policealnych Województwa Śląskiego, 16 listopada w Częstochowie podczas konferencji Polskiego Stowarzyszenia Higieny Stomatologicznej, a 25 listopada w Łodzi w Centrum Kształcenia Ustawicznego.
W wydaniu jesiennym na okładce gościmy tym razem higienistę – Krzysztofa Jakóbika. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, którego udzielił naszej redakcji, a także do lektury całego wydania, w którym oprócz tekstów z zakresu pracy z pacjentem znajduje się kolejny odcinek „Egzaminu w pigułce”. Zachęcam także do zapoznania się z naszą nowością wydawniczą Terapia wielospecjalistyczna. Pacjent stomatologiczny w ujęciu interdyscyplinarnym.
Życzę owocnej lektury!

Michał Kluczkowski
redaktor naczelny

SYLWETKI ASYSTY DENTYSTYCZNEJ

Lubię łamać stereotypy

TEMAT NUMERU

DOMOWY PROTOKÓŁ HIGIENY

PRACA Z PACJENTEM

PRÓCHNICA ZĘBÓW MLECZNYCH

DENTOFOBIA u dzieci i dorosłych

USTA – budowa, choroby i dolegliwości

NADWRAŻLIWOŚĆ ZĘBINY – etiologia, diagnostyka, leczenie

PRAWO

ZASADY POSTĘPOWANIA Z MATERIAŁEM BIOLOGICZNYM w gabinecie stomatologicznym

Egzamin w pigułce

MASA ALGINATOWA

DENTAL ASSISTING

Orthopantomogramm

DENTAL NEWS

Dental news

Z KRAJU I ZE ŚWIATA

III KONGRES PAPS W NOWEJ ODSŁONIE

EDUKACJA

Tam warto być

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij