Interdyscyplinarna stomatologia praktyczna dla higienistek, asystentek i profesjonalistów stomatologicznych to druga edycja konferencji on-line organizowanych w ramach SmileCare Academy.

Lokalizacja:
Konferencja online
Data rozpoczęcia:
01.10.2022
Data zakończenia:
01.10.2022
Strona www:
https://www.fac...

Druga edycja SMileCare Academy odbędzie się pod szyldem polsko-włoskim. Uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji dwóch włoskich wykładowców.

Tematyka wykładów i prelegenci konferencji Interdyscyplinarna stomatologia praktyczna dla higienistek, asystentek i profesjonalistów stomatologicznych:

  • dott. Alice Alberta Cittone: Kompleksow podejście do pacjenta i postępowanie od wywiadu do wypisu.Rola zespołu stomatologicznego w zachowaniu zdrowego uśmiechu. Terapia szkliwa u pacjentów zdrowych i pacjenta z patologiami;
  • prof. Andrea Butera: Stosowanie probiotyków, paraprobiotyków i postprobiotyków w leczeniu pacjentów periodontologicznych i implantologicznych. Postępowanie z pacjentem ortodontycznym, terapia tkanek twardych i miękkich;
  • dr Aleksandra Markowska: CAD dzisiaj, czyli zastosowanie planowania wirtualnego w nowoczesnej stomatologii zachowawczej i protetyce;
  • hig. stom. Katarzyna Obarska: Periimplantitis, periodontitis – protokoły higienizacyjne, etiologia i epidemiologia;
  • Adam Wysokiński: Budowa zaufania w zawodach medycznych. Podstawy psychologii perswazji dla higienistek. BlanX: synergia natury i technologii.

Konferencja transmitowana będzie TUTAJ.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij