Rok 2021, mimo iż był drugim rokiem pandemicznym, dla naszej Redakcji był również bardzo pracowity. W skrócie prezentujemy nasze ubiegłoroczne osiągnięcia.

Czasopisma i publikacje książkowe

Wydaliśmy dla Państwa łącznie 22 numery naszych czasopism („TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego”, „Asysty dentystycznej”, „Ortodoncji w Praktyce” oraz „Nowoczesnego Technika Dentystycznego”), co dało 220 artykułów zamieszczonych na 1952 stronach tekstu. W 7 z 8 wydań „TPS” znajdą również dodatki tematyczne, które można w wersji PDF za darmo pobrać na stronie dentalmaster.pl. Dodatkowo wydaliśmy książkę Endodoncja w ujęciu klinicznym, która zawiera 6 rozdziałów i 57 podrozdziałów zamieszczonych na 440 stron.

Portal dentalmaster.pl i strony internetowe czasopism

Prowadzimy również portal dentalmaster.pl, na którym znajdą Państwo ponad 2 tysiące materiałów, w tym artykułów publikowanych na łamach „TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego” i nieukazującej się już „Endodoncji w Praktyce”. Na portalu znajdą Państwo również porównywarkę produktów, gdzie mogą Państwo porównać ze sobą produkty z 18 kategorii. Dodatkowo mamy też dział „Algorytmy postępowania”, gdzie opublikowaliśmy 95 algorytmów w pliku PDF gotowym do wydruku. Mogą Państwo również skorzystać z opcji „Czytaj on-line”, gdzie zamieszczamy pliki PDF czasopisma „TPS” od 2018 roku. Na bieżąco aktualizujemy również strony asystadentystyczna.pl, technik.elamed.pl oraz ortodoncjawpraktyce.pl. Tam znajdą Państwo archiwalne numery naszych czasopism dostępne po zarejestrowaniu się na stronę.

E-booki

Na naszym sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl znajdą Państwo 22 e-booki stomatologiczne dedykowane zarówno dla lekarzy dentystów, jak i ortodontów, endodontów, techników dentystycznych i asystentek.

Konferencje i targi

Miniony rok to dla naszej Redakcji jednak nie tylko czas pracy wydawniczej. Byliśmy obecni na wszystkich największych imprezach targowych w Polsce – Warsaw Dental Medica Show, CEDE oraz Dentamedzie. Nie mogło nas również zabraknąć na konferencji techników dentystycznych w Strykowie i szkoleniu The Live Experience Tour 2021 w Łodzi, a także na konferencji Perioholistic Dental Academy w Katowicach. We wszystkich tych miejscach mogliście Państwo do nas przyjść, nabyć nasze produkty oraz porozmawiać o swoich oczekiwaniach co do naszej pracy. Byliśmy również partonem medialnym dla wielu innych wydarzeń, w tym m.in. dla konferencji studenckich.

Newslettery

Każdy, kto zapisał się do naszego newslettera otrzymuje od nas co tydzień mejla z najważniejszymi informacjami z branży. Polecamy tu również artykuły, które naszym zdaniem mogą Państwa zainteresować oraz informujemy o aktualnych promocjach na naszym sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl. Dostają Państwo również od nas wiadomości mejlowe po każdym wydaniu nowego czasopisma – prezentujemy w nich każdy numer i pokazujemy Państwu, na co szczególnie warto zwrócić uwagę przy jego lekturze. Informujemy również o bieżących wydarzeniach branżowych.

Social media

Prowadzimy dla Państwa dwa fanpage na Facebooku (Praktycznie dla stomatologii oraz dentalmaster.pl), a także konto na Instagramie (dentalmasterpl). Możecie wziąć Państwo udział w quizach sprawdzających wiedzę, dowiecie się, co nowego słychać w branży oraz przeczytacie ciekawostki stomatologiczne. Polecamy również ciekawe imprezy oraz publikujemy newsy o naszych najnowszych produktach.

Sprawdź nasze produkty w sklepie internetowym dlaspecjalistow.pl.

fot. iStock

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij