Warsaw Dental Medica Show – targi z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej, zapraszają do udziału w wydarzeniu także higienistki i asystentki stomatologiczne. Właśnie opublikowano program EduAsyst 2021.

Targi Warsaw Dental Medica Show odbędą się w dniach 9-11 września 2021 w hali Warsaw Ptak Expo w Nadarzynie. Jest to już IV edycja targów i IV edycja towarzyszącej im konferencji EduAsyst, która jest kierowana do higienistek i asystentek stomatologicznych.

Eduasyst to wykłady i warsztaty stworzone w oparciu o oczekiwania uczestników kongresu – asysty stomatologicznej i higienistek. Naszymi wykładowcami są specjaliści-praktycy, którzy posiadają duże doświadczenie zawodowe, prowadzą wiele szkoleń oraz są autorami licznych publikacji z dziedziny stomatologii.

Program EduAsyst Warsaw Dental Medica Show:

10 września (piątek)

10:00 – 10:15
ROZPOCZĘCIE KONFERENCJI, POWITANIE GOŚCI I WYKŁADOWCÓW

10:15 – 11:30 Ergonomia pracy i wpływ lup na jakość realizowanej usługi medycznej.
Wykładowca: mgr dypl. hig. stom. Katarzyna Ostrowska, prezes Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS, doktorantka na II wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Absolwentka wrocławskiej Akademii Medycznej.

11:30 – 11:45 COFFE GO. Przerwa kawowa

11:45 – 12:45 Vectorowanie terapii i profilaktyki chorób przyzębia. Możliwości i zakres pracy w polu zabiegowym higienistki stomatologicznej.
Wykładowca: dr Marcin Aluchna, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista I stopnia stomatologii ogólnej i specjalista II stopnia stomatologii zachowawczej.

12:45 – 13:30 Bezpieczeństwo epidemiologiczne w gabinecie stomatologicznym. Procedury postępowania, najnowsze wytyczne i zalecenia, aspekty prawne.

13:30 – 14:30 HAPPY HOUR Przerwa lunchowa (strefa targowa)

14:30 – 15:30 Procedury postępowania z pacjentem implanto-protetycznym. Gabinet zabiegowy, gabinet higieny, profilaktyka domowa.
Wykładowca: Doktor Wojciech Ryncarz, jest absolwentem Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Należy do lekarzy-pionierów, którzy w Polsce wprowadzili w codziennej praktyce leczenie implantologiczne. Swoich pierwszych pacjentów implantologicznych prowadzi od 1992 roku. Jeden z członków-założycieli Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, a obecnie członek Zarządu PASE.

15:30-16:30 Praktyczne metody postępowania i skuteczne rozwiązania w leczeniu przypadków periodontologiczno-protetycznych
Wykładowca: mgr Renata Dziedzicka, trener biznesu, technik dentystyczny, szkoleniowiec i wykładowca. Certyfikowany trener higieny jamy ustnej. Od 25 lat zajmuje się prowadzeniem pracowni protetyki dentystycznej oraz konsultacją pacjentów pod kątem doboru technik i narzędzi do higieny jamy ustnej, zębów własnych oraz prac protetycznych stałych/ruchomych (korony, mosty, implanty, protezy), a także aparatów ortodontycznych stałych, jak również nakładek typu clear.

16:30-16:45 LOTERIADA Z NAGRODAMI, KONKURSY Indent, Oral-B, ShmittDental

16:45 -17:00 ZAKOŃCZENIE, ROZDANIE CERTYFIKATÓW

11 września (sobota)

09:30 – 12:30
System Vector – Studium przypadków zastosowania systemu Vector w praktyce periodontologicznej. Możliwości i zakres pracy w polu zabiegowegowym higienistki stomatologicznej
Organizator: Firma DurrDental

09:30 – 12:30
Porównanie technologii szczotek elektrycznych, sonicznych i magnetycznych. Omówienie badań klinicznych, studium przypadków
Organizator: Marka Oral-B

12:30 – 15:00
System Vector – Studium przypadków zastosowania systemu Vector w praktyce periodontologicznej. Możliwości i zakres pracy w polu zabiegowegowym higienistki stomatologicznej

Organizator: Firma DurrDental

REJESTRACJA NA SESJE WYKŁADOWE I WARSZTATY

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij