Pojawiły się informacje o nowej dacie i miejscu wydarzenia CEDE 2021. Sprawdź, gdzie i kiedy odbędą się targi.

Szanowni Państwo,

otrzymaliśmy informację od EXPO Łódź o dalszym wykorzystywaniu hali Expo na potrzeby szpitala tymczasowego w związku z pandemią COVID-19. W związku „z brakiem pewnej informacji co do terminu zakończenia działalności szpitala w pomieszczeniach”, Expo odstąpiło od umowy zawartej z naszą firmą. Tym samym, CEDE 2021 nie będzie mogło odbyć się w tym miejscu w terminie 16-18 września 2021 roku.

Co dalej z CEDE 2021? Po sprawdzeniu wszystkich możliwych alternatyw w mieście oraz kalendarza, JEDYNYM możliwym terminem, w JEDYNYM obiekcie, gwarantującym wymagany poziom infrastrukturalny jest 7-9 października 2021 w Miejskiej Arenie Kultury i Sportu w Łodzi, czyli popularnej ATLAS ARENIE. To nowa propozycja dla potwierdzonych oraz nowych wystawców CEDE 2021. W tym miejscu, w październiku, chcemy zrobić najlepsze CEDE w 2021 roku.

Równolegle rozpoczynamy komunikację do zwiedzających. Fakty są następujące:
– od kwietnia bezpłatne karty wstępu pobrało więcej osób niż w analogicznym okresie przed CEDE 2019 (ostatnia edycja),
– liczba osób zainteresowanych udziałem na oficjalnym Wydarzeniu Facebook przekroczyła 1200 osób.

Źródło: cede.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij