7 lutego br. odbyło się IV Śniadanie Higienistek Online.

Zespół higienizacyjny: higienistki jak i higieniści musi się ciągle dokształcać. Dla naszego zawodu ważna jest wzajemna wymiana doświadczeń. Bardzo często zdąża się nam opuścić wykład, aby zwyczajnie usiąść przy kawie z koleżanką czy kolegą z branży i porozmawiać. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom powstały Ogólnopolskie Śniadania Higienistek. Pomysłodawcami są: Paulina Mintzberg-Wachowicz oraz Karolina Kopciewicz-Kozicka. Od lipca 2020 patronat nad projektem objęła Sekcja Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS.

 

W związku z obostrzeniami spowodowanymi przez pandemię od maja 2020 roku organizujemy Śniadania on-line. Ostatnie IV Śniadanie Higienistek Online odbyło się 7 lutego 2021. Śniadanie na żywo oglądało ponad 300 osób. Ostatecznie transmisja dotarła do ponad 7 tysięcy użytkowników, ponad 400 osób ją skomentowało, a 26 udostępniło transmisję .

Plan spotkania był bardzo różnorodny. Tematami były:

  • problemy związane z zapaleniem dziąseł,
  • akcja #higienistkazsercem i rozmowa z higienistką Martyną Szymańska,
  • BlancOne – czyli jak łatwo i skutecznie stworzyć ofertę wybielania dla każdego profilu pacjenta,
  • praca w Australii – plusy i minusy rozmowa z higienistką dyplomowana higienistką stomatologiczną Hanną Kowalską,
  • profilaktyka w oparciu o japońskie produkty do higieny jamy ustnej,
  • nowości w świecie szkoleń Dental Trainer.

 

Partnerami spotkania byli: Pierre Fabre Oral Care Poland, BlancOne Polska i Profimed Polska.

 

Wszelkie informacje znajdziecie na stronie www.sniadaniehigienistek.pl oraz na profilu Ogólnopolskie Śniadania Higienistek na FB lub sniadania_higienistek na Instagramie.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij