Sekcja Women Dentists Worldwide, działająca w ramach struktur Światowej Federacji Dentystycznej FDI zaprasza do udziału w badaniu ankietowym poświęconym sytuacji kobiet – dentystek na całym świecie.

Oprócz pytań personalnych Women Dentists Worldwide pyta uczestniczki ankiety m.in. o motywacje do podjęcia studiów i pracy, liczbę przepracowanych godzin w tygodniu, zaangażowanie w działalność organizacji branżowych a nawet tzw. work-life-balance.

WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE

Warto dodać, że Women Dentist Worldwide zorganizowała webinar, podczas którego wykłady zaprezentowały dentystyki z całego świata, w tym z Polski: prof. Marzena Dominiak oraz dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak.

Źródło: pts.net.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij