Spółka Exactus zaprezentowała podstawową identyfikację wizualną przyszłorocznej edycji Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE (Łódź, 16-18 września). Key visual zdominował kolor zielony.

Zieleń kojarzy się z przede wszystkim z życiem, harmonią, naturą i bliskim kontaktem z nią. Stanowi kolor uzdrowienia, nadziei i wolności. Tak mówią specjaliści od symboliki kolorów.

– W kontekście bieżących wydarzeń, sytuacji epidemiologicznej, ta symbolika ma dla nas znaczenie. Wierzymy, że jesienią 2021 roku, nareszcie będziemy mogli cieszyć się ze wspólnego spotkania. Nowymi barwami CEDE postaramy się oddać klimat nadziei na stronie internetowej, w kreacjach reklamowych oraz wszelkich grafikach – zapowiadają Organizatorzy CEDE.

Autorem identyfikacji jest Adam Niewęgłowski.

Przypomnijmy, ze względu na sytuację związaną z COVID-19 CEDE 2020, zaplanowane na 2-4 grudnia, nie odbędzie się. Wydarzenie, po raz pierwszy od 10 lat, miało odbyć się w Łodzi.

– To nie miał być jednorazowy powrót, mamy nadzieję, że wracamy do korzeni na stałe. Obiekt Expo w Łodzi gwarantuje możliwość realizacji wystawy z częścią edukacyjną na wysokim poziomie. Miasto, włącznie z prezydent Hanną Zdanowską, okazało nam bardzo duże wsparcie. Bardzo żałujemy, że nie będziemy mogli zrealizować naszego flagowego już w tym roku, ale wspólnie z wystawcami uznaliśmy, że biorąc pod uwagę sytuację, nie ma to większego sensu. Szykujemy się na 2021 rok – dodają Organizatorzy CEDE.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij