Zapraszamy na oficjalny profil redakcji "Asysta Dentystyczna" i portalu DentalMaster.pl

Tworzymy społeczność całego zespołu stomatologicznego.

Chesz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami stomatologicznymi? Ciekawi Cię, jak wygląda praca w redakcji? Nie chcesz przegapić żadnego wydania naszych czasopism? Nic trudnego! Wystarczy, że polubisz nasz profil!

Na oficjalnym koncie znajdziecie m.in. artykuły, nowości wydawnicze, promocje. Będziecie na bieżaco z nowinkami stomatologicznymi i pierwszy dowiesz się o tym nad czym dla Was pracujemy.

Konto DentalMasterpl jest oficjalnym kontem redakcji, która wydaje: "TPS - Twój Przegląd Stomatologiczny", "Ortodoncja w Praktyce", "Asysta Dentystyczna", "Nowoczesny Technik Dentystyczny" oraz portal DentalMaster.pl

Instagram #dentalmasterpl

Zapraszamy do naszej społeczności :)

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij