Grudniowe CEDE w Łodzi zostało odwołane. Kolejna edycja zaplanowana jest na wrzesień 2021 roku.

W 2020 roku CEDE po latach pobytu na obczyźnie miało wrócić do Łodzi. Docierały do nas informacje, że decyzja ta została bardzo pozytywnie odebrana zarówno przez firmy jak i potencjalnych zwiedzających. Niestety sytuacja epidemiczna w Polsce, fakt, że Łódź wraz z innymi dużymi miastami znalazła się obecnie w tzw. czerwonej strefie co praktycznie uniemożliwia organizację jakichkolwiek imprez oraz brak perspektyw na szybką poprawę sytuacji zmuszają nas do podjęcia niezwykle trudnej ale w tej sytuacji jedynej możliwej decyzji o odwołaniu tegorocznej edycji wystawy CEDE.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby w 2021 roku po rocznej absencji CEDE powróciło na targową mapę wydarzeń w Polsce w nowej, odświeżonej formule.

W przyszłym roku wystawie CEDE oprócz tradycyjnej części naukowej towarzyszyć będzie Kongres Stomatologów Polskich PTS.

Do 25 października odwiedź Virtual Dental Exhibition by CEDE bez wychodzenia z domu. 59 wirtualnych stoisk, 39 webinarów, 0 opłat. Zarejestruj się/zaloguj przez komputer lub tablet. vcede.pl Po prostu click&dent!

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij