Należy się spodziewać, że w związku z możliwymi ograniczeniami w podróżowaniu, w 39.edycji targów IDS 2021 weźmie udział znacznie mniej osób z zagranicy niż to miało miejsce w poprzednich edycjach.

 Aby każdemu zainteresowanemu umożliwić udział w wiodących światowych targach IDS oferuje szereg rozwiązań hybrydowych.

Cyfrowa platforma IDS będzie dostarczać informacji o produktach i rozwiązaniach systemowych, które umożliwiają streaming webinarów, konferencji prasowych, wydarzeń, a także komunikację indywidualną. W ciągu ostatnich miesięcy Koelnmesse podjęła już znaczne wysiłki i wdrożyła konkretne środki w celu digitalizacji targów i stworzeniu imprezy hybrydowej. „Chcemy wdrożyć te narzędzia cyfrowe, które zostały opracowane w ostatnich tygodniach dla naszych formatów gamescom i DMEXCO w sposób ukierunkowany na IDS 2021, aby móc zaoferować wystawcom i odwiedzającym różnorodne opcje udziału poza fizycznym wydarzeniem w Kolonii - powiedział Oliver Frese, dyrektor operacyjny Koelnmesse.

„Kryzys związany z koronawirusem i wszystkimi ograniczeniami w mobilności i osobistych spotkaniach zachęca nas jeszcze bardziej do korzystania z dostępnych narzędzi komunikacyjnych, aby udostępnić IDS tym, którzy chcą wziąć w nim udział. Tym razem wszystkim nie uda się dotrzeć do Kolonii. Dzięki rozwiązanim hybrydowym wzmacniamy IDS jako platformę stomatologiczną zarówno w świecie analogowym, jak i online ”- powiedziała przekonana Novica Savic, członek rady doradczej VDDI i szef hybrydowego IDS Task Force.

Wiodące światowe targi IDS podkreślą w ten sposób również ich znaczenie jako centralnego rynku i forum komunikacyjnego światowej branży stomatologicznej, zwłaszcza w czasach światowego kryzysu.

Firmy niemieckiej branży dentystycznej również mocno rozszerzyły swoje cyfrowe i hybrydowe narzędzia komunikacji w czasie kryzysu. Wystawcy branżowi są bardzo zainteresowani kontynuowaniem pozytywnych doświadczeń, które zdobyli we własnej firmie w związku z nowymi hybrydowymi formatami obsługi klienta podczas IDS 2021.

Prezes VDDI, Mark Stephan Pace: „Wiodące światowe targi IDS piszą kolejny nowy rozdział w swojej prawie stuletniej historii. Nieustannie przedstawiają aktualny rozwój rynku stomatologicznego i jego graczy w ciągu ostatnich dziesięcioleci oraz wspierają użytkowników innowacjami. Nadszedł czas, aby dalej rozwijać IDS w nowej erze. Innowacje technologiczne, zwłaszcza z ostatnich lat, otwierają nowy poziom komunikacji z naszymi klientami, a także z całą branżą dentystyczną, która już jest bardzo cyfrowa w obszarach produkcji i zastosowań".

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij