Ministerstwo Zdrowia ogłasza drugi tegoroczny konkurs w Programie Wiedza Edukacja Rozwój. Tym razem wsparcie z Funduszy Europejskich kieruje na profilaktykę próchnicy zębów dla młodzieży. Przeznacza na ten cel 10 mln zł.

Dofinansowanie mogą otrzymać projekty, które wdrożą program polityki zdrowotnej w zakresie próchnicy. O wsparcie mogą ubiegać się uczelnie medyczne, instytutu badawcze i podmioty lecznicze, posiadające umowę z NFZ na leczenie stomatologiczne.

W konkursie przewidziano możliwość współpracy beneficjentów ze szkołami ponadpodstawowymi, podmiotami leczniczymi i indywidualnymi praktykami lekarskimi. Premiowane będą projekty w partnerstwie z m.in. organizacjami pozarządowymi i partnerami społecznymi.

Pierwszy nabór odbędzie się od 18.05.2020 r. do 9.06.2020 roku. II runda możliwa będzie w sytuacji, gdy w I rundzie nie zostanie wybrany realizator w danym makroregionie.

Więcej informacji o konkursie znajduje się tutaj.

źródło: mz.gov.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij