IV Mazowieckie Śniadanie Higienistek organizowane przez Karolinę Kopciewicz-Kozicką oraz Paulinę Mintzberg-Wachowicz było przeznaczone dla aktywnych asystentek i higienistek.

Tematem przewodnim wydarzenia były rozmowy na temat możliwości higienistki we współczesnym świecie – jak zaistnieć w social mediach (gościem była Natalia Terefenko). Odbyła się również moderowana rozmowa o zawodzie i możliwościach współczesnej higienistki stomatologicznej, której gośćmi były: Magdalena Śmigera, Izabela Tomas, Joanna Tomczak i Katarzyna Ostrowska.

W spotkaniu wzięło udział 35 higienistki z województwa mazowieckiego. W sumie w spotkaniu wzięło udział ponad 40 osób. Zainteresowanie samym wydarzeniem było duże, jednak na wydarzenie mogła się zgłosić określona liczba osób (35 miejsc). Rezerwacja miejsc miała miejsce poprzez rejestrację na stronie. Miejsca dość szybko się skończyły i powstała długa lista rezerwowa. Wydarzenie spotkało się z pozytywnym odbiorem wśród obecnych higienistek. W planach jest organizowanie takich spotkań cyklicznie raz na kwartał. Liczymy na wsparcie w kolejnych edycjach.

Bardzo chciałybyśmy podziękować partnerom IV Śniadania Higienistek za wsparcie naszego spotkania.

Od dziś oficjalnie jesteśmy filią Mazowiecką Ogólnopolskich Śniadań Higienistek (www.facebook.com/Ogólnopolskie-Śniadania-Higienistek).

fot. materiały organizatorów

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij