Sekcja Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS od prawie roku upowszechnia wiedzę z zakresu zdrowia jamy ustnej. W swoich szeregach zrzesza asystentki i higienistki stomatologiczne z uzyskanym tytułem zawodowym, jak i lekarzy dentystów.

Sekcja Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS, postawiła sobie za cel również propagowanie pracy zespołowej,  i tak, aby zaangażować cały zespół stomatologiczny zorganizowała na swoim fanpage’u konkurs „Idealny duet w gabinecie stomatologicznym – na linii lekarz dentysta i jego asysta”. Konkurs realizowany był od 20.09 do 20.10.2019 r. na profilu Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS na platformie Facebook. Konkurs polegał na przesłaniu komentarza w postaci zdjęcia ilustrujące współpracę między lekarzem dentystą a jego asystentką bądź asystentem.

Konkursowy post uzyskał zasięg ponad 18 tysięcy odbiorców, 70 udostępnień oraz blisko 20 zdjęć, które spełniały wymogi zawarte w regulaminie konkursu. Zwycięzców wyłoniła Komisja Konkursowa w składzie: Katarzyna Ostrowska, Magdalena Michałowska oraz Paulina Mintzberg-Wachowicz.

Pierwsze miejsce zajęli Pani Dominika Walczak i dr Piotr ze Stomatologii na Przylesiu w Koszalinie.

Pozostałe miejsca zajęli: Marzena Skalska i dr Małgorzata Przybysz (Panorama Uśmiechu – Płock) oraz Iga Woś i dr Paulina Kasprzak (Beauty Dental Clinic – Lublin). 

Partnerami konkursu byli: Philips Polska, EMS Dental - Poland, My Rabbit.

Zapraszamy do polubienia i obserwowania profilu Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS

https://www.facebook.com/sekcjaprofilaktyki/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij