Szkolenie dotyczące efektywnego prowadzenia gabinetu stomatologicznego.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
30.11.2019
Data zakończenia:
30.11.2019
Strona www:
https://www.den...

Data: 30.11.2019 r.
Miejsce: Warszawa
Cena: 500 zł

Jeśli chciałabyś się dowiedzieć jak stworzyć atrakcyjną ofertę dla gabinetu higieny, jak pozyskiwać pacjentów i mieć pełne grafiki, to jest to szkolenie właśnie dla Ciebie!

Nauczymy Cię jak być perfekcyjną higienistką umiejącą prawidłowo przeprowadzić zabieg, zmotywować pacjenta przekazując mu w jasny i przejrzysty sposób jak ma dbać o zdrowie jamy ustnej. Przekażemy Ci sposoby na radzenie sobie z trudnym i wymagającym pacjentem. Dowiesz się jakie kompetencje miękkie powinna posiadać higienistka stomatologiczna.

Ponadto poruszymy temat zarządzania swoim czasem tym w pracy, ale i poza nią. Wszyscy kochamy swoją pracę, ale zachowanie work life balance jest ogromnie ważne dla naszego zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Zwrócimy uwagę jak pracować w zespole, jak budować fajne relacje z innymi pracownikami. Opowiemy Ci o tym jak ważna jest asertywność w pracy.

Więcej informacji: www.dentaltrainer.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij