Od 1 października do 31 grudnia br. można zgłaszać swoją kandydaturę oraz głosować w konkursie na Higienistkę Roku 2019 organizowanym przez PSHS.

W konkursie może wziąć udział każda higienistka stomatologiczna pracująca w zawodzie od co najmniej roku. Głosować można do 31 grudnia br. po zalogowaniu się na stronie pshs.pl

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w styczniu 2020 roku, natomiast na uroczyste wręczenie nagród trzeba będzie poczekać do listopada 2020. Laureatki zostaną nagrodzone podczas XI Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Higieny Stomatologicznej.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij