Tegoroczne obchody Światowego Dnia Przyszłości Wolnej od Próchnicy odbywają się pod hasłem #BabiesAreSweetEnought (#DzieciSąWystarczającoSłodkie).

W tym roku ACFF zwraca szczególną uwagę na próchnicę występującą u dzieci – choruje na nią już ponad 600 mln dzieci na całym świecie. Nasza uwaga kierowana jest szczególnie na maluchy, które nie ukończyły jeszcze 2. roku życia. ACFF zaleca ograniczenie spożycia produktów zawierających cukier w tym okresie życia, co będzie dawało profity w kolejnych latach. Rodzice nie powinni również zapominać o higienie jamy ustnej swojej pociechy!

WCFFDay jest ogólnoświatowym dniem mającym na celu popularyzować higienę jamy ustnej i edukować ludzi dzięki bezpłatnym konsultacjom w zakresie higieny jamy ustnej, profesjonalnym webinonom, szkolnym działaniom edukacyjnym i wielu innym akcjom koordynowanym przez lokalne społeczności.

fot. materiały organizatorów

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij