W dniach 15-16 listopada br. odbędzie się 18. edycja Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED we Wrocławiu.

Lokalizacja:
Wrocław
Data rozpoczęcia:
15.11.2019
Data zakończenia:
16.11.2019
Strona www:
https://targide...

Data: 15-16 listopada 2019 r.
Miejsce:
Wrocław

W ramach Targów DENTAMED odbędzie się również część naukowa DENTAMED.edu skierowana do lekarzy dentystów, higienistek i asystentek stomatologicznych. W programie:

  • 15 listopada odbędzie się kurs medyczny dla lekarzy. W programie 3 kursy: Pozwól pacjentom „trzaskać”. Trzaski w stawie i bóle w stawie - co powinno nas zaniepokoić?  (lek. dent. Jens-Christian Katzschner), Praktyczne aspekty współpracy fizjoterapeuty z lekarzem stomatologiem w leczeniu zaburzeń narządu żucia. Jak opracować wspólne działania i ustalić kierunek pracy z pacjentem (mgr Anna Godlewska-Siciarek), Praktyczne aspekty współpracy z osteopatą podczas prowadzenia pacjentów z zaburzeniami narządu żucia (dr n. med. Ewa Kalecińska). Za udział przewidziano 6 punktów edukacyjnych;
  • 16 listopada odbędą się dwa wykłady dla lekarzy dentystów: Zmiany błony śluzowej jamy ustnej o charakterze owrzodzeń - różnicowanie i zasady postępowania (prof. dr hab. Małgorzata Radwan-Oczko) oraz Osocze i włóknik bogatopłytkowy (PRP i PRF) w praktyce lekarza dentysty (dr n. med. Irena Duś-Ilnicka). Za udział w obydwu przewidziano 3 punkty edukacyjne.
  • 16 listopada odbędzie się sesja szkoleniowa dla higienistek i asystentek stomatologicznych. W ramach sesji wysłuchać będzie można wystąpień na temat: Jak pięknie być sobą, czyli o świadomym budowaniu wizerunku i kompetencji w zawodzie asystentki i higienistki (Katarzyna Świtalska), Aspekty prawne w zawodzie higienistki i asystentki stomatologicznej (dr n. prawa Agata Wnukiewicz-Kozłowska), Fotografia stomatologiczna w pracy asystentki i higienistki stomatologicznej – nowe kompetencje i zadania w zespole (lek. dent. Piotr Skrzyszewski), Jak ułatwić sobie współpracę z endodontą (hig. stom. Martyna Zawadka).

W ramach Targów uczestnicy będą również mogli wziąć udział w szkoleniach i wykładach organizowanych przez firmy. Odwiedzający będą również zobaczyć nowości na rynku stomatologicznym prezentowane przez wystawców na stoiskach.

Więcej informacji: www.targidentamed.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij