VII Wojewódzka Konferencja Higieny Stomatologicznej w Łodzi będzie podejmowała temat roli higienistki stomatologicznej w utrzymaniu zdrowia i estetyki jamy ustnej.

Lokalizacja:
Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi
Data rozpoczęcia:
25.11.2019
Data zakończenia:
25.11.2019
Strona www:
https://cku-lod...

Termin: Poniedziałek 25 listopad 2019 r.
Miejsce: Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi, ul Wielkopolska 70/72
Adresat: higienistka i asystentka stomatologiczna

Stomatologia estetyczna to odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie  na piękny uśmiech, a co za nim idzie dobre samopoczucie i pewność siebie. Estetyczny uśmiech stał się w życiu prywatnym i zawodowym znaczącym atutem i wizytówką wielu osób, bez względu na wiek.

Czy w stomatologii estetycznej jest miejsce dla higienistki stomatologicznej i jaka jest jej rola w tym zakresie  –  na te i inne pytania będziemy szukali odpowiedzi podczas siódmej już edycji konferencji.

Szczegółowy plan konferencji oraz formularz zgłoszenia na stronie:
https://cku-lodz.edu.pl/vii-edycja-konferencji-hs/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij