24-25 maja odbył się III Międzynarodowy Kongres Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej w Warszawie. To wydarzenie niezmiennie od trzech lat gromadzi najlepszych specjalistów, ciesząc się uznaniem uczestników.

W Kongresie brały udział higienistki oraz higieniści z Polski i z zagranicy. Podczas kongresu wykłady wygłosili dr n. med. Agnieszka Laskus, dr hab. n. med. Ewa Iwanicka-Grzegorek, dr n. med. Maciej Żarow, prof. dr Johannes Einwag, dr Giuseppe Chiodera, lek. stom. Monika Walerzak, dr n. med. Konrad Walerzak, hig. Yvonne Nyblom, prof. Georg Gaßmann oraz dr Romana Krapf.

Kongres okazał się spektakularnym sukcesem organizacyjnym, frekwencyjnym, było prawdziwie międzynarodowo z wiedzą na najwyższym poziomie.

Celem kongresu jest zapewnienie przestrzeni do edukacji na najwyższym poziomie, integracji środowiska oraz wymiany międzynarodowych doświadczeń pomiędzy uczestnikami z różnych krajów.

Podczas kongresu miała miejsce pierwsza w Polsce międzynarodowa debata nt. Sytuacji polskich higienistek na tle Europy. W debacie wzięli udział przedstawiciele środowiska  higienistek z Słowacji, Czech, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Szwecji. Gościem specjalnym była Prezydent Europejskiego Stowarzyszenia Higienistek Yvonne Nyblom. Moderatorem debaty była Anita Walczak – Prezydent PAPS. Rozmowa była interesująca, a wnioski z niej płynące niebawem zostaną opublikowane przez Stowarzyszenie.

Dziękujemy partnerom, bez których to wydarzenie nie mogło by się odbyć firmie: W&H Poland, Oral-B, Kol-Dental, Nutropharma, Listerine, Arkona, Pierre Fabre, Expo Ptak. Bardzo dziękujemy za wsparcie, które okazujecie Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej.

Zapraszamy na IV Międzynarodowy Kongres PAPS 22-23 maja 2020.

fot. archiwum organizatorów

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij