Higienistki i asystentki stomatologiczne mogą już zapisywać się do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Na stronie internetowej PTS pojawił się formularz rejestracyjny przygotowany specjalnie dla Członków Wspierających.

Aby zostać Członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (w przypadku higienistek i asystentek Członkiem Wspierającym), należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ. Kandydat uzupełnia w nim pola dotyczące danych osobowych oraz wskazuje oddział PTS, do którego chce przynależeć. W formularzu pada również pytanie o partycypację w strukturach innych organizacji środowiskowych: PAPS, SPHS, PSHS lub Klubu Higienistek.

Alternatywą dla rejestracji online jest pobranie formularza w PDF, wypełnienie go, a następnie odesłanie go drogą mailową (biuro@pts.net.pl) lub tradycyjną (ul. Krakowska 26, 50-425 Wrocław).

Warunkiem sine qua non jest opłata rejestracyjna w wysokości 50 zł (wpisowowe) + 100 (składka pełnopłatna).

Kandydat na Członka Wspierającego PTS zobowiązuje się do przestrzegania statutu PTS oraz regularnego uczestnictwa w pracach Towarzystwa oraz Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij