26 listopada br. odbyła się 6 edycja Wojewódzkiej Konferencji Higieny Stomatologicznej organizowana przez Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi.

Tegoroczna Konferencja została poświęcona tematowi gabinetu higieny stomatologicznej, czyli wspieraniu umiejętności wynikających z zakresu uprawnień zawodowych umożliwiających wykonywanie samodzielnych zabiegów przez szeroko rozumianą asystę stomatologiczną („Gabinet higieny stomatologicznej – doskonalenie form i metod pracy z pacjentem”).

Pierwsza część rozpoczęła się uroczystym otwarciem. Następnie lek. stom. Renata Golińska-Mróz wygłosiła wykład o roli asysty w ortodoncji, dr hab. Mariusz Pryliński opowiedział o zagrożeniach biologicznych w praktyce dentystycznej oraz właściwej higienie protez ruchomych z zastosowaniem preparatów Protefix, a Marta Piskorz przedstawiła przedstawiła sposoby mikroinwazyjnego leczenia próchnicy za pomocą Icon.

Podczas drugiej części Konferencji uczestnicy mogli wziąć udział w wybranym warsztacie.

Udział w Konferencji jak co roku był bezpłatny.

Fot. Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij