Przypominamy, że za niecałe trzy tygodnie rusza I Kongres Młodych Dentystów organizowany przez Akademię Młodych Dentystów.

I Kongres Młodych Dentystów odbędzie się w dniach 30.11-2.12.2018 r. w Lublinie. Jest to impreza w całości poświęcona młodym lekarzom i higienistkom. To właśnie pod ich potrzeby dostosowany został program wydarzenia. W ramach Konferencji uczestnicy wezmą udział w cyklu wykładów i warsztatów.

W programie przewidziano cały blok (30 listopada) poświęcony higienistkom stomatologicznym (gdzie m.in. Katarzyna Ostrowska poprowadzi szkolenie poświęcone laseroterapii) i po dwa bloki dla lekarzy dentystów w dniach 30 listopada-1 grudnia (a tam m.in. dr n. med. Michał Łobacz opowie o ekstrakcjach – komplikacjach w chirurgii, a dr n. med. Małgorzata Borowska przedstawi specyfikę pracy z pacjentem niepełnosprawnym).

W skład Rady Naukowej Kongresu wchodzą: prof. dr hab. n. med Jolanta Pytko-Polończyk, prof. dr hab. n.med. Manusur Rahnama oraz prof. dr hab. n.med. Joanna Wysokińska-Miszczuk.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij