W 2019 roku odbędzie się już V edycja Olimpiady Higienistek Stomatologicznych, organizowana przez Polską Akademię Profilaktyki Stomatologicznej. Pomysłodawcą i partnerem strategicznym Olimpiady Higienistek jest Instytut Blend-a-med & Oral-b.

Jest to wydarzenie zarówno dla pracujących higienistek oraz higienistek uczących. Udział w Olimpiadzie pozwala rozwijać nowe umiejętności, zdobywać nowe kwalifikacje oraz wygrywać wspaniałe nagrody. W poprzedniej edycji udział wzięło blisko 800 higienistek.  Organizatorzy cieszą się z tak dużego zainteresowania wydarzeniem i liczą na jeszcze większą frekwencję.

TERMINY:
Do 29 stycznia 2019 roku trwa rejestracja na stronie internetowej www.olimpiadahigienistek.pl.

Od 1 lutego do 1 kwietnia 2019  każda zarejestrowana osoba może wziąć udział w I etapie Olimpiady. Każda z uczestników przystępuje do test on-line, identycznego dla wszystkich i składającego się z 30 pytań jednokrotnego wyboru. Każda osoba będzie mogła podejść do testu tylko jeden raz. Uczestnicy, którzy uzyskają minimum 60% poprawnych odpowiedzi, zostaną zakwalifikowani do II etapu Olimpiady.

II etap Olimpiady odbędzie się 12 kwietnia 2019 roku. Będzie to test on-line składający się z 30 pytań jednokrotnego wyboru. Limit czasu 60 minut. Do III etapu Olimpiady kwalifikację otrzyma 12 uczestników, którzy udzielili co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi i zrobili to w najkrótszym czasie.

III etap Olimpiady odbędzie się podczas III Międzynarodowego kongresu PAPS w maju 2019 w Warszawie, gdzie po egzaminach teoretycznych i praktycznych nastąpi uroczysty finał – ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród.

Za merytoryczną wartość Olimpiady odpowiedzialny jest komitet naukowy w składzie: prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak, dr n. med. Maciej Nowak, dr n. med. Tomasz Maria Kercz, dr n. med. Tomasz Dzieniakowski, lic. hig. stom. Karolina Kopcewicz-Kozicka i dypl. hig. stom. Anita Walczak.

W tym roku wartość nagród dla finalistów to 30.000 zł. Dodatkowo dla 12 najlepszych higienistek w każdej z dwóch kategorii przewidziany jest bezpłatny udział w III Międzynarodowym Kongresie PAPS wraz z zakwaterowaniem.

Dziękujemy tegorocznym sponsorom Olimpiady: firmom W&H Poland, Poldent, Kol-dental, Instytutowi Blend-a-med & Oral-b oraz Fundacji „Z uśmiechem przez życie”.

Dołącz do Olimpiady Higienistek i zdobądź tytuł „Najlepszej Higienistki Roku”.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij