Polska Akademia Profilaktyki Stomatologicznej zaprasza na III Międzynarodowy Kongres Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej, który odbędzie się 24-25 maja 2019 w Warszawie.

Poprzednie edycje okazały się sukcesem – merytorycznym, organizacyjnym i frekwencyjnym. W tym roku kongres będzie miał charakter międzynarodowy, w związku z tym zmienia się lokalizacja samego wydarzenia. Organizatorzy zapraszają do Warszawy i liczą na dużą frekwencję polskich higienistek, jak również słuchaczy z całej Europy.

Podczas kongresu odbędzie się moderowana debata na temat sytuacji polskich higienistek na tle krajów europejskich. Do debaty zaproszone zostały znaczące osoby związane ze środowiskiem stomatologicznym.

Podczas kongresu wystąpią takie autorytety stomatologii, jak: prof. Johannes Einwag, prof. Louis Hardan, dr hab. n. med. Ewa Iwanicka-Grzegorek dr n. med Konrad Walerzak, dr n. med Agnieszka Laskus i dr n. med. Maciej Żarow.

Swoją obecnością Kongres zaszczyci pani Yvonne Nyblom — prezydent Europejskiej Federacji Higienistek (EDHF). Jako Stowarzyszenie starają się o wsparcie i rekomendację przez międzynarodowe kręgi higienistek.

Nie zabraknie tematyki związanej z opieką nad kobietą ciężarną, periodontologią, implantologią, ortodoncją oraz cyfrową stomatologią. Wykłady i warsztaty odbędą się w nowoczesnym centrum konferencyjno-hotelowych Sound Garden w Warszawie, mieszczącym się w centralnej części miasta. Dzięki dogodnemu położeniu słuchacze kongresu zyskają dodatkowy atut w postaci łatwego dojazdu z różnych części Polski.

Zapisy na Kongres ruszą 1 grudnia. Zapraszamy do skorzystania z wczesnej rejestracji, która daje możliwość zakupu biletów w promocyjnych cenach.

Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie  internetowej www.paps.org.pl oraz na fanpage’u, gdzie niebawem ukaże się szczegółowy program.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij