Już 16-17 listopada będzie miała miejsce 17. edycja Dolnośląskich Targów Stomatologicznych we Wrocławiu.


Dentamed to trzecie co do wielkości targi stomatologiczne w Polsce, które są świetną okazją do spotkania branżowych producentów i dystrybutorów – ponad 130 wystawców z Polski i zagranicy, którzy zaprezentują nowe oraz sprawdzone produkty branży stomatologicznej. Pojawią się produkty między innymi z branży: implantologicznej, protetycznej, ortodontycznej, farmaceutycznej, radiologicznej oraz chirurgicznej.

Wrocławskie targi to również niecodzienna okazja do wzięcia udziału w programie edukacyjnym, na które składają się dwie sesje naukowe – w tym roku 16 listopada przeznaczony będzie dla lekarzy dentystów (między innymi zastosowanie kwasu hialuronowego w gabinecie stomatologa), natomiast drugiego dnia kursem medycznym objęte zostaną higienistki i asystentki stomatologiczne (między innymi koncepcja iTOP – indyvidually Trained Oral Prophylaxis).

 
Termin: 16-17 listopada 2018r.
Miejsce: Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Al. I. J. Paderewskiego 35 Wrocław

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij