Akademia Młodych Dentystów zaprasza higienistki, studentów, stażystów i lekarzy dentystów na I Kongres Młodych Dentystów.

I Kongres Młodych Dentystów odbędzie się w dniach 30.11-2.12 2018 r. w Lublinie. Jest to impreza w całości poświęcona młodym lekarzom i higienistkom. To właśnie pod ich potrzeby dostosowany został program wydarzenia. W ramach Konferencji uczestnicy wezmą udział w cyklu wykładów i warsztatów (program dostępny na stronie organizatora).

Zapisy na Kongres ruszyły 5 września. Przypominamy, że przy zapisach first minute bilety można nabyć w promocyjnych cenach:

  • higienistka – 190 zł;
  • student – 250 zł;
  • stażysta – 390 zł;
  • lekarz dentysta – 599 zł.

W skład Rady Naukowej Kongresu wchodzą: prof. dr hab. n. med Jolanta Pytko-Polończyk, prof. dr hab. n.med. Manusur Rahnama oraz prof. dr hab. n.med. Joanna Wysokińska-Miszczuk.

Więcej informacji na temat Kongresu można znaleźć TUTAJ.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij