Od 10 września 2017 do końca maja br RCKU w Sosnowcu w ramach kampanii „Polska mówi #aaa” realizuje program „Szkoły Promującej Zdrowie”.

Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sosnowcu w ramach kampanii „Polsca mówi #aaa” przez 9 miesięcy realizuje program „Szkoły promującej Zdrowie”. Skierowany jest on między innymi do nauczycieli, uczniów, słuchaczy, decydentów i lokalnej społeczności.  Na stronie kampanii możemy przeczytać, że program „jest rodzajem działania, które sprawiają, że ,,zdrowy wybór” np. zmiana diety, profilaktyka stomatologiczna i ortodontyczna, higiena psychiczna i zdrowy tryb życia, staje się podstawą do dalszych decyzji ukierunkowanych na zdrowie i jego ochronę.”.

Program „Szkoły Promującej Zdrowie” zakończy się 31 maja br o 14:30.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij