W ramach wystawy CEDE 2018 odbędzie się III Ogólnopolski Zjazd Higienistek i Asystentek Stomatologicznych.

Co wyróżnia III Ogólnopolski Zjazd Higienistek i Asystentek Stomatologicznych „Zawód higienistki i asystentki wart POZNANIA”? Przede wszystkim fakt, że żadne inne wydarzenie profilowane do tej grupy, nie podkreśla w podobnym stopniu znaczenia higienistek i asystentek w codziennej praktyce stomatologicznej – wyjaśnia mgr dypl. hig. stom. Katarzyna Ostrowska, Członek Rady Naukowej 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, Szkolenia Ostrowska.

Integracja Zjazdu z Kongresem Unii Stomatologii Polskiej to dowód, że całemu środowisku zależy na rozwoju asystentek i higienistek stomatologicznych oraz na poszukiwaniu algorytmu współpracy idealnej. Organizatorzy postawili znak równości pomiędzy wiedzą przekazywaną stomatologom, higienistkom i asystentkom.

W Poznaniu będzie się mówić o tym, co mogą, co umieją, czego pragną oraz co umieć i móc powinny asystentki i higienistki. Zdobywanie praktycznej wiedzy i umiejętności wzbogacone będzie długimi i merytorycznymi dyskusjami o przyszłości zawodu.

Program Zjazdu nie budzi merytorycznych wątpliwości. Jest nowoczesny i praktyczny, zbudowany o wieloletnie doświadczenie oraz wskazówki polskich higienistek i asystentek. Wśród wykładowców znaleźli się ci, którzy potrafią dotrzeć z wiedzą do umysłów, a osobowością do serc.

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt. Wyjątkowej pragmatyczności Zjazdowi dodaje towarzystwo międzynarodowej wystawy produktów stomatologicznych. CEDE 2018 to idealne miejsce do obcowania z nowoczesnym sprzętem, tak niezbędnym do profesjonalnego wykonywania naszego zawodu.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij