Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej. Może (a nawet powinien!) wziąć w nim udział każdy z nas.

Na terenie całego kraju lekarze włączają się do akcji #polskamówiaaa i wykonują darmowe przeglądy jamy ustnej. Higienistki uczą pacjentów, w jaki sposób prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej. Na ulice wyjechało sześć mobilnych gabinetów Wrigley, a spoty kampanii wyświetlane są na dworcach kolejowych. O problemach ze zdrowiem jamy ustnej mówią również w radiu. Jednak sukces akcji zależy również od zaangażowania innych ludzi. Jak więc włączyć się w kampanię?

Może w niej wziąć udział każdy, kto tylko wyrazi taką chęć. Na stronie polskamowiaaa.pl w zakładce materiały znajduje się nakładka na zdjęcie profilowe na Facebooku. Tym, którzy chcieliby wyjść poza to medium umożliwiono stworzenie własnej wersji materiałów promocyjnych (w wersji na facebookowej, twitterowej oraz plakatu). Wystarczy wgrać swoje zdjęcie i zamieścić grafikę w swoich mediach społecznościowych lub wydrukować i powiesić w gabinecie. Na stronie organizatora są również materiały promujące akcję oraz zawierające wiedzę z zakresu higienizacji jamy ustnej (które również można pobrać za darmo i wykorzystać).

Zachęcamy do udziału w akcji!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij