Branżowe nowości, innowacyjne rozwiązania technologiczne, wiedza z najwyższej półki, zaprezentowana przez najlepszych specjalistów – przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń branży stomatologicznej w Polsce.

Branżowe nowości, innowacyjne rozwiązania technologiczne, wiedza z najwyższej półki, zaprezentowana przez najlepszych specjalistów – przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń branży stomatologicznej w Polsce, które już od 25 lat na kilka wiosennych dni skupia uwagę całej branży. Równie istotnym elementem wystawy jest ciesząca się coraz większym zainteresowaniem Strefa Kariery.

To miejsce dla wszystkich, którzy zamierzają związać swoje życie zawodowe z branżą stomatologiczną lub poszukują fachowców do swojej kliniki dentystycznej. Rokrocznie przybywa firm, chcących właśnie na Targach znaleźć pracowników.  Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do rekrutacji: pod jednym dachem spotykają się liderzy branży oraz specjaliści z dużym doświadczeniem, otwarci na nowe wyzwania zawodowe.

Firmy szukające pracowników i zainteresowane udziałem w Strefie Kariery prosimy o przesłanie ofert pracy na adres koziej@targi.krakow.pl . Ogłoszenia zostaną opublikowane na stoisku Strefy Kariery podczas trwania Targów.
25. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® odbędą się w dniach 09-11 marca 2017 roku w EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9). Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie www.krakdent.pl.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij