Od nowego roku "TPS - Twój Przegląd Stomatologiczny" rusza z nowym działem - OGŁOSZEŃ. Wybrane będą publikowane w czasopiśmie i na Facebooku.

Od nowego roku "TPS - Twój Przegląd Stomatologiczny" rusza z nowym działem - OGŁOSZEŃ. Wybrane będą publikowane w czasopiśmie i na Facebooku. Ogłoszenia możecie przysyłać do nas poprzez stomatologia@elamed.pl i Facebooka "Praktycznie dla stomatologii".

Szukasz pracownika, pracy; chcesz coś sprzedać lub kupić? - napisz do Nas! A my zamieścimy Twoje ogłoszenie

W każdym nowym numetrze TPS będziesz mógł znelść dokladnie to czego szukasz!

Jak zamieśćić ogłoszenie?

Wysatrczy, ze prześlesz do nas treść ogłoszenia wraz z kontaktem na adres: stomatologia@elamed.pl lub poprzez Fanpage-a "Praktycznie dla stomatologii" na Facebooku

Praktycznie dla stomatologii

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij