Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko - nr P5 w pasażu, podczas Światowego Kongresu Stomatologicznego FDI w Poznaniu.

To największe wydarzenie środowiska stomatologicznego - według szacunków organizatorów - przyciągnie do stolicy Wielkopolski ponad 12 tys. uczestników.

FDI (World Dental Federation) to największa organizacja stomatologiczna na świecie. Reprezentuje ponad milion dentystów z całego świata, zrzesza około 200 stowarzyszeń i towarzystw naukowych ze 130 krajów. Kongres FDI (FDI Annual World Dental Congress), którego Polska będzie gospodarzem po raz pierwszy w historii, to prestiżowa konferencja z udziałem wybitnych ekspertów z kraju i zagranicy, połączona z międzynarodową wystawą sprzętu i materiałów oraz debatą nad kierunkami światowej polityki stomatologicznej.

-Przez cztery dni Polska będzie światową stolicą stomatologii. To szansa nie tylko dla promocji rodzimej nauki, ale również myśli technologicznej – przekonuje prof. Bartłomiej W. Loster, prezydent Kongresu i szef Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.
Kongresowi FDI w Poznaniu towarzyszyć będą również targi produktów stomatologicznych oraz szereg spotkań biznesowych. W ostatnich latach liczba wystawców prezentujących swoje produkty wyraźnie przekraczała 200. Organizatorzy spodziewają się, że nawet 60 proc. wystawców, mogą stanowić tzw. firmy matki, czyli producenci sprzętu, który zazwyczaj sprzedawany jest w Polsce przez autoryzowanych handlowców lub dystrybutorów.
Komitet Organizacyjny Kongresu stanowią: Polskie Towarzystwo Stomatologiczne i Naczelna Izba
Lekarska. Wydarzenie przygotowuje także firma Exactus, która od 25 lat jest organizatorem Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, gospodarz przyszłorocznego Kongresu.

Więcej informacji:www.fdi2016poznan.org

Przeczytaj o naszym stoisku

Stoisko P5

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij